Pracovník výzkumu

Macco Organiques, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zahradní 1938, 792 01 Bruntál, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chemičtí inženýři ve výzkumu a vývoji a specialisté v příbuzných oborech (21451)

Pracoviště a kontakty

Firma:Macco Organiques, s.r.o., IČ 26819210
Pracoviště:Zahradní 1938/46c, 792 01 Bruntál 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-10-01
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:- VŠ (chemicko- technologická fakulta)
- absolventská pozice, uchazeč bez nebo s krátkou praxí
- znalost práce na PC (výborná znalost MS Excel)
- logické myšlení a praktický přístup
- laboratorní zručnost
- plynulá znalost anglického jazyka slovem i písmem
- vysoké pracovní nasazení
- samostatnost, důslednost, komunikativnost, flexibilita
- řidičské oprávnění sk. B
NÁPLŇ PRÁCE:
- literární rešerše
- laboratorní a čtvrt provozní ověření výrob
- bilance, technologické schémata a postupy
- optimalizace technologických procesů
- účast při zavádění navržených postupů do výroby
NABÍZÍME:
- práci v perspektivní dynamicky se rozvíjející společnosti
- možnost odborného růstu
- odpovídající finanční ohodnocení (měsíční mzdový tarif od 22 tis. Kč v závislosti na dosažené kvalifikaci a délce praxe)
- firemní benefity: měsíční motivační odměny, roční prémie, odměny při pracovních jubileích, motivační odměna za přítomnost, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, hrazené pojištění odpovědnosti, prohlubování kvalifikace, odměny nejlepším pracovníkům, 5 týdnů dovolené, a jiné.
Jestli Vás nabídka zaujala zašlete životopis na e-mail: [email protected] nebo poštou na výše uvedenou adresu.

Poslední změna:2014-08-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 7803290713

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně