Samostatný pracovník/ pracovnice jakosti

Macco Organiques, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zahradní 1938, 792 01 Bruntál, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2015-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Fyzikální chemici, chemici analytici (21134)

Pracoviště a kontakty

Firma:Macco Organiques, s.r.o., IČ 26819210
Pracoviště:Zahradní 1938/46c, 792 01 Bruntál 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2015-07-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:- VŠ chemického směru (analytická chemie výhodou)
- praxe v chemickém nebo farmaceutickém odvětví výhodou
- znalost práce na PC (Windows, Excel, PowerPoint)
- laboratorní zručnost
- znalost systému jakosti ISO, 9001:2008, HACCP, SVP (GMP) výhodou
- aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
- vysoké pracovní nasazení
- samostatnost, komunikativnost, flexibilita, týmová spolupráce
- řidičské oprávnění sk. B
NÁPLŇ PRÁCE:
- kontrola a schvalování výrobních a laboratorních záznamů
- kontrola a schvalování postupů pro jištění jakosti
- práce s farmaceutickou legislativou (AJ)
NABÍZÍME:
- práci v perspektivní společnosti
- možnost odborného růstu
- odpovídající finanční ohodnocení (měsíční mzdový tarif od 20 -25 tis. Kč v závislosti na dosažené kvalifikaci a délce praxe)
- firemní benefity: měsíční motivační odměny, roční prémie, odměny při pracovních jubileích, motivační odměna za přítomnost, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, hrazené pojištění odpovědnosti, prohlubování kvalifikace, odměny nejlepším pracovníkům, 5 týdnů dovolené, a jiné.
Pokud Vás nabídka zaujala hlásit se můžete telefonicky na tel. čísle: 555 530 312 v době od 8:00 do 14:00 hodin nebo e-mailem.
Z: 18.2.2015 A: 13.3.2015

Poslední změna:2015-03-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 8467080725

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně