Samostatný pracovník jakosti

Macco Organiques, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zahradní 1938, 792 01 Bruntál, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2015-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Fyzikální chemici, chemici analytici (21134)

Pracoviště a kontakty

Firma:Macco Organiques, s.r.o., IČ 26819210
Pracoviště:Zahradní 1938/46c, 792 01 Bruntál 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2015-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Macco Organiques, s.r.o., Zahradní 1938/46c, Bruntál, 792 01.
VŠ chemického směru (analytická chemie výhodou)
- praxe v chemickém nebo farmaceutickém odvětví výhodou
- znalost práce na PC (Windows, Excel, PowerPoint)
- laboratorní zručnost
- znalost systému jakosti ISO, 9001:2008, HACCP, SVP (GMP) výhodou
- aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
- samostatnost, komunikativnost, flexibilita, týmová spolupráce
- řidičské oprávnění sk. B
NÁPLŇ PRÁCE:
- kontrola a schvalování výrobních a laboratorních záznamů
- kontrola a schvalování postupů pro jištění jakosti
- práce s farmaceutickou legislativou (AJ)
NABÍZÍME:
- práci v perspektivní společnosti
- možnost odborného růstu
- firemní benefity: měsíční motivační odměny, roční prémie, odměny při pracovních jubileích, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, a jiné.
Hlásit se telefonicky na tel. čísle: 555530312 od 8:00 do 14:00 hodin, poštou na výše uvedené adrese nebo e-mailem.
Z: 1.9.2015 A: 5.10.2015

Poslední změna:2015-10-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 9458180747

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně