Senior platform programmer

MADFINGER Games, a.s. (MPSV)

Místo práce
Škrobárenská 502, 617 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:MADFINGER Games, a.s., IČ 29217008
Pracoviště:Škrobárenská 502/1, Trnitá, 617 00 Brno 17

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-02-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, přátelský tým, spolupráce s nejlepšími odborníky herního průmyslu v ČR
Zvláštní prémie, atraktivní pracovní prostředí v blízkosti centra města

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:POPIS PRÁCE: Návrh a vývoj nových funkcí napříč sdílenými knihovnami pro naše hry, optimalizace, přepisování a zlepšování existujících funkcí v naších sdílených knihovnách, podpora a údržba sdílených knihoven napříč více platformami a projekty, integrace pluginů třetích stran, přenos her na nové platformy a řešení možných problémů s novými (často nevydanými) zařízeními, ladění a řešení problémů specifických pro danou platformu, integrace různých "miniaplikací".
POŽADAVKY: Alespoň 5 let profesionálních zkušeností s OOP (Java, Objective-C, C++, C#), zkušenosti s alespoň jednou mobilní platformou (iOs, Android), alespoň jeden vydaný úspěšný titul na App Store či Android Market, orientace v iOS či Android SDK, orientace v Xcode, Android Studio či Eclipse, silné a aktivní dovednosti k řešení problémů a potíží, schopnost rychle vytvořit a iterovat nápady v agilním vývojovém prostředí, zodpovědný přístup k pracovním povinnostem, schopnost práce v týmu výtvarníků, animátorů a vedoucích pracovníků
VÝHODY: zkušenosti s integrací pluginů třetích stran, zkušenosti s Unity3D, dobrá znalost sítí a technologie na straně serveru

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Poslední změna:2017-05-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 10003010735

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - jiné, Java, Objective-C, C++, C#, Android Studio, Eclipse, Xcode ad.
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, obzvláště psaná angličtina