Operátor/ka zákaznické linky - Reality

MAFRA, a.s.

Místo práce
Pracoviště Praha, vhodné pro uchazeče z regionu:, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
Telefonická komunikace se zákazníky, kteří již projevili zájem o vyhledávání nemovitostí. Nejedná se o žádnou studenou databázi. Jedná se o vyhledávání vhodných nemovitostí podle představ a požadavků každého klienta.

Hledáme dynamické posily do našeho týmu operátorů zákaznické linky pro společnost poskytující služby v oblasti realit. Hledáte stabilní zázemí, dlouhodobější zaměstnání a příjemné pracovní prostředí? Jestli máte zkušenosti v oblasti realit nebo chcete získat nové zkušenosti, pošlete nám svůj životopis!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
5 týdnů dovolené
Stravenky
Adekvátní a pravidelná školení, které je potřeba pro Vaši pozici
Skvělý tým kolegů i vedení
Občerstvení na pracovišti
Pravidelná fixní mzda
Zajímavé bonusové ohodnocení
Skvělé dopravní spojení autem, metrem i tramvají

Informace o náboru

Náš tým operátorů čítá celkem cca 9 operátorů. Všichni jsou profesionálové v oblasti vyhledávání vhodných nemovitostí. Jsou to skvělí kolegové, výteční obchodníci. Prostě výborně fungující tým se smyslem pro humor. Jejich práce je baví a neustále se učí novým věcem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předchozí praxe v callcentru je výhodou
- časová flexibilita
- znalost práce s PC
- základní znalost angličtiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pomáháme najít bydlení stovkám rodin každý rok. Provozujeme desítky realitních serverů, kde nabízíme tisíce nabídek předních developerských společností.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2023894  Datum zveřejnění: 31.3.2016