Senior Developer

Magix, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1/a, 821 08 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pozíciu Senior Developera na zaujímavých projektoch u našich prevažne Utilitných zákazníkoch. Záujemca by mal ovládať programovací jazyk Java, ktorý používame pri integráciách, a JavaScript/HTML/Node.js pri webových klientoch. Sme pripravení a ochotní šikovného záujemcu zaučiť nielen do špecifík projektu, ale aj do odbornej problematiky Utilít (plynárenstvo, teplárenstvo, preprava elekriny).

- Ponúkame nadštandardné finančné ohodnotenie a projektové odmeny.
- Ponúkame možnosť Homeworkingu.
- Organizujeme pre zamestnancov teambuildingové aktivity.

Poprosíme poslať CV v slovenskom jazyku na mail [email protected] .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Schopnosť učiť sa nové veci, možnosť získať neoceinteľné skúsenosti na zaujímavých projektoch.

Spoločnosť Magix, s.r.o. pôsobí na trhu informačných technológií od roku 2011. Spoločnosť je autorizovaná pre komplexné poskytovanie, implementáciu a údržbu GE Smallworld softvérových produktov.
ID: 2418725  Datum zveřejnění: 17.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou