Referent/-ka obchodního oddělení

Magnalink, a.s. (MPSV)

Místo práce
Na Brně 362, 500 06 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-06
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:Magnalink, a.s., IČ 27547469
Pracoviště:Na Brně 362/15, Nový Hradec Králové, 500 06 Hradec Králové 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-06
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:REFERENT/-KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: •Aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků v terénu; •Rozvoj obchodních aktivit ve svěřeném regionu; •Komunikace s klienty; •Prezentace produktů a služeb zákazníkovi; •Uzavírání smluv; •Reporting
- Požadujeme: min. vyučení; praxe na pozici obchodního zástupce - výhodou; příjemné vystupování; komunikační a prezentační dovednosti; samostatnost, loajálnost, osobní iniciativu, ochotu učit se novým věcem; časovou flexibilitu; ŘP sk. B - aktivní řidič
- Nabízíme: úvodní komplexní zaškolení; zajímavou a různorodou práci v kanceláři i v terénu; fixní mzdu + atraktivní osobní ohodnocení (u HPP); možnost nastavení pružné pracovní doby; práci v přátelském kolektivu
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-03-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12266040717

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B