Konstruktér / vývojář

MAHLE Behr Holýšov s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Politických vězňů 676, 345 62 Holýšov, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-23
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři (21512)

Pracoviště a kontakty

Firma:MAHLE Behr Holýšov s.r.o., IČ 27140652
Pracoviště:Politických vězňů 676, 345 62 Holýšov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-02-23
Mzdové rozpětí:od 25000 do 45000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, Dotované stravování
Dovolená navíc, 5 dní dovolené navíc
Zvláštní prémie, 13.plat

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
• VŠ strojní
• praxe v oblasti strojní průmyslové výroby (zkušenosti v oboru) podmínkou
• zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou
• zkušenosti s automatizačními systémy vítány (Simatic S5, S7)
• velmi dobrá znalost NJ nebo AJ podmínkou
• velmi dobré PC schopnosti (znalost práce v SAP výhodou)
• zkušenosti s řízením menšího kolektivu pracovníků výhodou
• komunikační a organizační schopnosti, aktivní vystupování, schopnost samostatně se rozhodovat a řešit problémy, časová flexibilita, ochota cestovat
• ŘP skup.B
• Pracovní náplň:
• řízení technologických náběhů nových projektů
• zdokonalování stávajících technologických projektů a procesů
• procesní TE – efektivita procesů, normování, nastavení, analýzy
• spolupráce s útvary údržby, výroby, nákupu a kvality
• samostatná spolupráce se spolupracovníky mateřského závodu MAHLE Německo za účelem přenosu jejich know-how do našeho závodu
• Nabízíme:
• zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pozici, zkušenostem a schopnostem
• stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti
• nové moderní pracovní prostředí
• motivační systém odměňování včetně 13. platu
• 5 dní dovolené navíc
• možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
• firemní stravování
• pružná pracovní doba

Poslední změna:2017-02-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 8028180751

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, velmi dobré uživatelské schopnosti
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, Velmi dobrá znalost
Němčina - Aktivní, Velmi dobrá znalost
Požadované vzdelání:Strojní inženýrství