Autoklempíř - Belgie

Maintec Sp. z o.o.

Místo práce
Belgie
plný úvazek
Termín nástupu
30.03.2017
Mzdové podmínky (brutto)
15 EUR brutto/h

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho belgického partnera hledáme autoklempíře. Nabízíme stabilní a dobře placenou práci v moderní dílně na základě belgické smlouvy!
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Náplň práce:
- Demontáž -Broušení / MIG / MAG
- Vyklepování -Rovnání dílů s použitím rámu
- Montáž opravených dílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Finanční podmínky:
- Atraktivní plat / který bude dohodnut (2,400 € brutto/měsíc a výše)
- Bonus: 13tý plat, rekreační bonus, cestovné do zaměstnání, rodinné přídavky, zdravotní a úrazové pojištění
- Úhrada první cesty do Belgie (€ 125)
- Placená dovolená
- Dobré ubytování v blízkosti pracoviště (€ 65 týdně)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Autoklempíř, automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- Řidičský průkaz kat. B a vlastní auto 2–3 let zkušeností jako klempíř

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Maintec is a special provider of technical personnel from Poland, Germany and Czech Republic. As a part of the Humares Group, operating on the international market, we have over 35 years of experience in worldwide staffing services. Prticular branches of Maintec focus on recruitment, selection and provision of employees in technical industry, and highly skilled engineers.

Professional preparation of our staff engaged in recruitment and selection enables us to recruit a vast number of highly motivated experts performing their work for a significant number of clients in numerous countries.

Maintec is a responsible company which takes special care of its employees, clients and business partners. We always follow national and international legal order, we remunerate our employees in accordance with binding regulations, we are not charging any fee to jobseekers, we do not discriminate any candidates, we take care of safety at work, we respect human rights.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2984189  Datum zveřejnění: 22.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15 EUR brutto/h