Plzeň -Asistent prodeje - specializovaný pracovník obchodu

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Obchodní 2, 301 00 Plzeň, Okres Domažlice, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistent prodeje:

- poskytuje kvalitní servis zákazníkům včetně aktivního prodeje
- doplňuje a vystavuje zboží na oddělení
- tvoří objednávky, vratky, korekce zboží
- přímo spolupracuje s vedoucím oddělení
- eviduje a polepuje výprodejové zboží
- kontroluje kvalitu a trvanlivost zboží, označuje zboží cenovkami a kontroluje jejich správnost
-podílí se na příjmu zboží, umísťuje plakáty a dekorace na prodejní plochu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí v mezinárodní nadnárodní společnosti s možností profesního růstu
- dotovaná strava ve firemní jídelně
- až 5 dní placené dovolené navíc dle počtu odpracovaných let
- možnost až 5 nákupních Makro karet pro zaměstnance
- sleva na pohonné hmoty
- příplatky za práci o víkendech a v noci
- příplatek za práci v chladu na oddělení ryby/ovoce, zelenina/maso/mléko
- balíček zaměstnaneckých výhod - cafeteria
- zvýhodněné tarify u mobilního operátora
- firemní pracovní oblečení + prací prášky na jejich údržbu
- měsíční odměny

Informace o náboru

V případě, že budete splňovat naše podmínky, budeme Vás kontaktovat se žádostí o pohovor do 1 týdne od odeslání Vašeho životopisu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. výuční list
- schopnost aktivně nabízet zboží zákazníkům
- praxe na obdobné pozici - velkou výhodou
- zákaznicky orientovanou osobnost
- uživatelskou znalost PC
- průkaz na VZV velkou výhodou
- časová flexibilita
- pečlivost
- rychlé pracovní tempo
- trestní bezúhonnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MAKRO Cash & Carry ČR nabízí podnikatelům výběr ze širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského zboží na jediném a snadno dostupném místě.
ID: 2107730  Datum zveřejnění: 25.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 18000 Kč/měsíc