Asistent prodeje - úsek čerstvých a suchých potravin - možnost stálých nočních směn

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

U Makra 102, 25101 Průhonice - Čestlice, Praha, Okres Benešov, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
10.12.2015
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistent prodeje:
* doplňuje zboží
* eviduje a polepuje výprodejové zboží
* kontroluje kvalitu a trvanlivost zboží, označuje zboží cenovkami a kontroluje jejich správnost
* podílí se na příjmu zboží, umísťuje plakáty a dekorace na prodejní plochu
* poskytuje kvalitní servis zákazníkům včetně aktivního prodeje

Jedná se o fyzicky náročnou práci (na úseku čerstvých potravin v chladu). Třísměnný provoz i o státních svátcích a víkendech.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí v mezinárodní nadnárodní společnosti s možností profesního růstu
* dotovaná strava ve firemní jídelně
* až 5 dní placené dovolené navíc dle počtu odpracovaných let
* možnost až 5 nákupních Makro karet pro zaměstnance
* sleva na pohonné hmoty
* příplatky za práci o víkendech a v noci
* balíček zaměstnaneckých výhod - cafeteria
* zvýhodněné tarify u mobilního operátora
* firemní pracovní oblečení + prací prášky na jejich údržbu
* měsíční odměny

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* min. výuční list
* schopnost aktivně nabízet zboží zákazníkům
* průkaz VZV výhodou
* zákaznicky orientovanou osobnost
* uživatelskou znalost PC
* časová flexibilita
* pečlivost
* rychlé pracovní tempo
* trestní bezúhonnost
* ochotu pracovat ve směnném provozu
* praxe na obdobné pozici výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MAKRO Cash & Carry ČR je velkoobchodní řetězec nabízející podnikatelům široký sortiment potravinářského i nepotravinářského zboží.
ID: 2161076  Datum zveřejnění: 10.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19000 - 23000 Kč/měsíc