Manažer bezpečnostní agentury

Malgen Services s.r.o.

Místo práce
V tůních 1770/10, 12000 Praha 2, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
1.10.2016
Nabízený plat (hrubého)
26000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V rámci rozšiřování týmu, hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pozici Manažera bezpečnostní agentury. Vaší náplní bude zajištění provozu na svěřených stálých objektech a eventových akcích. Náplní práce je zajištění obsazenosti směn, řízení týmu lidí, nábor a výběr pracovníků do týmu ve spolupráci s HR, zaškolování, kontrolní činnost, reportovací činnost a podílení se na dalším rozvoji společnosti. Součástí náplně práce bude i jednání s manažery zákazníka nebo zadavatele

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda nástupní 26 000,- Kč (po 3 měsících navýšení)
- 13. plat ve formě flexipasů
- stravenky 105Kč
- 3 sickdays
- mobilní telefon, notebook- firemní vozidlo i k osobnímu užívání
- firemní akce
- slevy na různé produkty našich partnerů
- zaměstnanecké půjčky
- flexibilní pracovní doba (konto pracovních hodin)
- přátelský, moderní a mladý kolektiv managementu
- provizní systém z nových zakázek

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.9.2016 (zbývá ještě 3 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Administrativní a ekonomické znalosti

Personalistika - základy

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme, komunikativní, mladou osobnost s vysokou mírou odolnosti vůči stresu, flexibilní, ochotnou se stále učit novým věcem a přinášet inovace do řízení společnosti. Požadujeme následující:- SŠ vzdělání s maturitou, VŠ vzdělání v oboru bezpečnosti značnou výhodou.- předchozí praxi s vedením týmu lidí min. 2 roky- věk min. 21let- čistý TR. znalost prostředí bezpečnostních agentur nebo bezpečnosti jako takové- zbrojní průkaz- zkušenosti s personalistikou a výběrem uchazečů- doložitelné reference, především v oblasti vedení týmu lidí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

S námi je v bezpečí jednotlivec i firma. Kromě bezpečnostních služeb nabízíme také široké spektrum služeb pro začínající i fungující firmy jako například daňovou optimalizaci, poskytnutí sídla, právní, účetní servis, zajištění služeb recepce a mnoho dalšího.
Naší specialitou je poskytování služeb concierge - specializované služby osobní asistence pro lidi kteří mají málo volného času.
Novým projektem je www.stopkadluhum.cz , kdy se formou osobního bankrotu snažíme pomoci lidem, kteří neustáli své dluhy a dostali se do spirály vymahačů a exekutorů.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

V tůních 1770/10
12000 Praha 2

Kontakt

Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2723912   Datum zveřejnění: 13.9.2016