Personalista/ka - náborář

Malgen Services s.r.o.

Místo práce
V tůních 1770/10, 12000 Praha 2, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
15.9.2017
Mzdové podmínky (brutto)
25-28000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodného kandidáta/ku na nábor nových zaměstnanců pro naší společnost. Náplní práce bude především personální inzerce, komunikace s uchazeči, vedení personálních pohovorů, vybrání vhodných uchazečů, spolupráce s provozním oddělením, vedení personální dokumentace a celé agendy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stravenky
- mobilní telefon, počítač
- 13. plat
- možnost home office
- výkonostní bonusy a odměny
- firemní akce
- příspěvek na další vzdělávání a odborné kurzy
- možnost MBA studia
- dog-friendly office

Informace o náboru

Zašlete nám prosím Váš motivační dopis, fotografii a své profesní CV, v co nejkratším termínu Vás budeme kontaktovat ohledně nejbližšího termínu osobního pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Mac OS - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pečlivost
- velmi dobré komunikační schopnosti
- správný odhad na lidi
- flexibilita
- ochota učit se novým věcem a postupům
- odolnost vůči stresu
- znalost práce s moderními technologiemi a sociálními sítěmi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme sdružení českých firem MALGEN, začínali jsme své kroky v ostraze majetku a osob. Jak jsme dospívali a nabírali zkušenosti rozšířili jsme své služby tak, abycom zákazníkům poskytovali komplexní služby a nabídli spolehlivého partnera, který na to jde trochu jinak.

Tvoříme společně s nadšením, odhodláním a 13 lety zkušeností. Jsme zvyklí nejen plánovat, ale i pracovat.
Podporujeme se vzájemně, sdílíme zdroje, know-how, slova chvály i kritiky.
Máme plány do blízké i vzdálené budoucnosti – a zkušenosti, jak je naplnit

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3136014  Datum zveřejnění: 30.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25-28000Kč