Marketingový specialista

Malgen Services s.r.o.

Místo práce
V tůních 1770/10, 12000 Praha 2, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmínky (brutto)
28-32 000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naší společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici marketingový specialista. Vaší náplní práce bude především vytvoření marketingové trategie firmy a to jak na budování značky tak i na personální marketing. Vytváření kampaní, plánování rozpočtu, čerpání, realizace vlastních nápadů jak zviditelnit společnost a značku, práce se sociálními médii, plánování kampaní, vytváření kvalitního obsahu, spolupráce na vytváření obsahu a grafiky firemního webu, podílení se na produkci propagačních materiálů, klipů a video nahrávek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stravenky
- 13. plat
-flexibilní nastavení pracovní doby
- možnost home office
- Tablet, notebook, mobilní telefon
- možnost firemního vozu
- školení, další vzdělávání
- mladý kolektiv
- dog-friendly office
- výkonostní bonusy a odměny
- příspěvek na Sport, kulturu, dovolenou
- firemní event akce

Informace o náboru

Zašlete svůj profesní CV, motivační dopis a případně reference na své projekty

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Mac OS - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Základy
Google Analytics - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

kreativita
flexibilita
ochota spolupracovat v týmu
výborné organizační schopnosti
schopnost dodržet termíny
analytické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme sdružení českých firem MALGEN, začínali jsme své kroky v ostraze majetku a osob. Jak jsme dospívali a nabírali zkušenosti rozšířili jsme své služby tak, abycom zákazníkům poskytovali komplexní služby a nabídli spolehlivého partnera, který na to jde trochu jinak.

Tvoříme společně s nadšením, odhodláním a 13 lety zkušeností. Jsme zvyklí nejen plánovat, ale i pracovat.
Podporujeme se vzájemně, sdílíme zdroje, know-how, slova chvály i kritiky.
Máme plány do blízké i vzdálené budoucnosti – a zkušenosti, jak je naplnit

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3136141  Datum zveřejnění: 20.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28-32 000Kč