Php programátor/-ka

MALINA - VRŠE s.r.o. (MPSV)

Místo práce
123, 504 01 Zachrašťany, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
10000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací (2514)

Pracoviště a kontakty

Firma:MALINA - VRŠE s.r.o., IČ 27462889
Pracoviště:Zachrašťany 123, 504 01 Nový Bydžov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 10000 do 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PHP PROGRAMÁTOR/-KA
- PP na dobu neurčitou (také možnost DPP), nástup od 1. 12. 2016, zkrácený úvazek 24 hod. týdně, místo výkonu práce: Zachrašťany u Nového Bydžova
- Náplň práce: programování aplikací v PHP - Yii1.x Framework
- Požadujeme: ÚSO vzdělání, základní praxi v oboru, znalost PHP 5 a vyšší, MySQL 5 a vyšší, HTML, CSS, Javascript (jQuery), znalost OOP, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pozitivní přístup, ŘP sk. A, B (vlastní vozidlo - doprava do Zachrašťan alespoň 3x týdně - více informací po domluvě); znalost Yii frameworku není nutná
- Nabízíme: po zaučení možnost home office, možnost dlouhodobé spolupráce
- Pozice je vhdoná i pro absolventy/-ky.
- Žádosti s životopisem zasílejte na e-mail: [email protected]. Více na www.malina-vrse.info.

Poslední změna:2016-11-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11697260750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou