Administrativní pracovník

Malované Mapy, s.r.o.

Místo práce
Vodní 1972, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
15.02.2016
Mzdové podmínky (brutto)
Ohodnocený(á) budete především výlučně odměnou za vykonané úkony. Vaše výplata teda závisí od Vaší dobře vykonané práce:) a teda od Vás. Co to znamená? „ Jak dobře produkuji, tak dobře se mám“. 15 000 - 27 000 Kč. Vhodné jen pro skutečně šikovné lidi

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Povaha a podstata práce
Hledáme velmi efektivního člověka s logickým myšlením a s vysokým smyslem pro detail.
Vaší náplní práce bude hlavně administrativa spojená s chodem celé firmy. To znamená, že budete fakturovat, pracovat s tabulkami, s databázemi, s objednávkami a evidencí projektů. Budete pravou rukou ředitele. Jedním z Vašich největších zájmů je odbřemenění ředitele firmy a jeho volný čas. Budete komunikovat se zákazníky a starat se o to, aby peníze, které patří firmě, reálně na firmě i byly.

Potřebujeme šikovného člověka, který dodržuje pracovní postupy, nebojí se zeptat, když něco neví, ale má vlastní hlavu a s mnoha věcmi si umí poradit sám.
Práce je tu velmi mnoho. Zvládáte pracovat v dynamickém prostředí, jste komunikativní člověk a rád/ráda se vzděláváte. Vnímáte práci jako možnost realizovat se a naplňovat svoje sny. Rozumíte, že když se daří firmě, daří se všem lidem v ní. Nikdo Vám nebude stát za zády a neustále Vás kontrolovat. Pořádek a systém tu však máme a dodržujeme ho. Nebudeme Vám slibovat jednoduchou práci. Kdo hledá teplé místečko, kde by se „zašil“, tak u nás neprojde ani prvním kolem.

Kdo jsme?
Hlavní vizí společnosti Malované mapy, s.r.o. je vytvářet originální produkty, které pomáhají růst cestovnímu ruchu.
Už 12 let vydáváme ručně malované mapy a momentálně jsme 2. největším výrobcem těchto map na světě .Vytváříme originální produkty, ručně malované mapy, fotografie, knihy, videa nebo jiné propagační materiály.
Propagujeme krásy krajiny, podporujeme rozvoj cestovního ruchu a pomáháme společnostem a samosprávám zviditelnit se ve svém regionu. Mottem naší práce je Originalita tvořená srdcem.

Kam směřujeme?
Naším cílem je stát se nadnárodní firmou. Chceme růst a potřebujeme Vaši pomoc. Na oplátku umožníme růst i my Vám. V roce 2016 plánujeme otevřít minimálně jednu pobočku v zahraničí a postupně se rozšířit do celého světa.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč právě my?
Člověk v práci stráví obrovský kus života a jsme si toho vědomí, proto chceme, aby se u nás pracovníci cítili dobře. Naše firma se neskládá z budov, aut a strojů, ale především z lidí. Milujeme svou práci. Naší úlohou je vytvářet originální produkty, které lidem zlepšují život a dělají ho barevnějším:) Jsme tým úspěšných a proto hledáme úspěšně smýšlející lidi. Naše heslo: "Nic není nemožné a všechno jde..." Vice o nás najdete na www.malovanemapy.com, www.malovanemapy.cz.

Informace o náboru

Napište a zašlete nám svůj životopis a motivační list, kde uvedete odpověď na otázku: Proč chcete pracovat právě pro nás? Moc se na Vás těšíme:)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Fakturace - Základy
Strojopis - Pokročilý
Skladové hospodářství - Základy
Microsoft Excel - Expert
OpenOffice.org Calc - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vnitřně motivovaná silná osobnost
- logické myšlení
- vysoký smysl pro detail
- zodpovědnost
- společenský a komunikativní člověk

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Viď výše v inzerátu

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2397965  Datum zveřejnění: 18.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Ohodnocený(á) budete především výlučně odměnou za vykonané úkony. Vaše výplata teda závisí od Vaší dobře vykonané práce:) a teda od Vás. Co to znamená? „ Jak dobře produkuji, tak dobře se mám“. 15 000 - 27 000 Kč. Vhodné jen pro skutečně šikovné lidi