Recepční

Mamaison Hotels

Místo práce
Janáčkovo nábřeží 15, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
12.10.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- komplexní profesionální servis zaměřený na kvalitu a spokojenost hostů (check-in a check-out hostů, concierge servis, telefonická, písemná a osobní komunikace s hosty, vyřizování stížností a přání hostů)
- 12-ti hodinové směny (krátký/dlouhý týden)
- úzká spolupráce s oddělením housekeepingu, F&B a rezervací

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci v příjemném prostředí elegantního secesního hotelu v přátelském kolektivu
- zázemí jedné z největších hotelových společností v ČR
- možnost profesního růstu v rámci společnosti
- stravování v hotelu
- možnost ubytování v rámci hotelového řetězce za výhodné zaměstnanecké ceny
- systém zaměstnaneckých benefitů a podpora vzdělávání

Informace o náboru

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimálně SŠ vzdělání, čistý trestní rejstřík
- výbornou znalost ČJ a AJ slovem i písmem, další jazyk výhodou
- předchozí zkušenosti z hotelové recepce
- znalost práce na PC (Internet, MS Office, Outlook, Fidelio)
- výhodou kurz ČNB (není podmínkou)
- přátelský přístup a příjemné vystupování se zaměřením na spokojenost hostů, kultivovaný vzhled, flexibilitu a dobré komunikační schopnosti
- pečlivost, zodpovědnost, týmovou spolupráci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hotely a rezidence společnosti Mamaison, jež se nacházejí na jedinečných místech mnoha nejprestižnějších měst střední a východní Evropy, nabízejí unikátní krátkodobé a dlouhodobé ubytování vhodné pro klienty z oblasti pracovní i rekreační turistiky.

Adresa společnosti

Mamaison Hotels
Bečvářova 2081/14
100 00 Praha 10
ID: 2531462   Datum zveřejnění: 6.10.2016