Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií

MANIFOLD GROUP s.r.o. (MPSV)

Revoluční 981, 466 01 Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Termín nástupu
2014-08-11
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:MANIFOLD GROUP s.r.o., IČ 26348764
Pracoviště:MANIFOLD GROUP s.r.o.- Jbc., Revoluční 981/17, 466 01 Jablonec nad Nisou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-08-11
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KOORDINÁTOR BOZP - min. středoškolské vzdělání v oboru elektro, §8 vyhl. 50/1978 Sb. bez omezení napětí, praxe v oboru BOZP nebo na pozici technika, řidičský průkaz - B, ovládání práce na PC - MS Word. Excel, Outlook, práce s internetem, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost.
Nabízíme: mzda 25 - 30 tis. Kč, služební vůz, zázemí zavedené společnosti.
Životopisy zasílejte na: [email protected], v případě zájmu Vás vyzveme k osobnímu pohovoru.

Poslední změna:2014-08-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

číslo volného místa: 7758200748

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou