Koordinátor bezpečnosti práce na staveništi

MANIFOLD GROUP s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Kladská 62, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií (31198)

Pracoviště a kontakty

Firma:MANIFOLD GROUP s.r.o., IČ 26348764
Pracoviště:Manifold Group s.r.o., Hradec Králové, Kladská 62/1, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost Manifold Group s.r.o. přijme zaměstnance na TPP na pozici koordinátor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi, technik BOZP. Nástup možný ihned.
Požadujeme min. SŠ technického směru, min 3 roky praxe v oboru nebo zkušenosti ve stavebnictví, řidičský průkaz – B, ovládání práce na PC – MS Word. Excel, Outlook, práce s internetem, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost.
Nabízíme: mzda 25 - 30 tis. Kč, mimořádné prémie, služební vůz, zázemí zavedené společnosti.
Životopisy zasílejte na: [email protected], v případě zájmu Vás vyzveme k osobnímu pohovoru.

Platí pro: Kladno Kolín, Nymburk, Mladá Boleslav, Kralupy, Neratovice, Benešov, Praha, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Tábor, Písek, České Budějovice a okolí.

Poslední změna:2017-02-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 12202250704

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou