Automechanik, karosár (ČR)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Stredočeský kraj
Termín nástupu
3.9.2014
Mzdové podmienky (brutto)
od 700 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

autoklampiarske práce

- možnosť ubytovania (hradí zamestnávateľ do 2500 Kč)
- dobré finančné ohodnotenie
- preplácanie nadčasov
- príplatky za poobednú (7,50 Kč/hod)
- stravné lístky
- pracovné oblečenie
- stabilné miesto v zahraničnej firme
- práca s najmodernejšími technológiami
- možnosť osobného rastu

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: [email protected], alebo kontaktujte nás telefonicky.
Životopis by mal taktiež obsahovať súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Manpower Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je najväčší výrobca automobilov v Českej Republike

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Autoklampiar

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- dobrý zdravotný stav

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Sme najúspešnejšou personálnou spoločnosťou na Slovensku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1106670  Datum zveřejnění: 28.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 700 EUR