Asistent/ka nákupu (Marketing)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Brno - město
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnený na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* asistentské práce, administratíva, práca v programe Excel, Word
* práca v grafickom programe
* nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
* skúsenosť v CC, v obchode, skúsenosť na pozícii asistentky
* možnosť kariérneho rastu na pozíciu Nákupca

* zaujímavé platové ohodnotenie
* viaceré zamestnanecké výhody
* flexibilná pracovná doba
* kariérny rast
* v prípade HPP zmluva na dobu neurčitú

Budeme kontaktovať iba uchádzačov ktoré spĺňajú požiadavky klienta. Za pochopenie vopred ďakujeme.
V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Manpower Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta v oblasti stavebníctva v Českej Republike.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, administratíva, nákup

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

* SŠ
* perfektná znalosť Slovenského jazyka
* práca v ČR v Brne, ochota relokácie
* schopnosť pracovať pod tlakom
* znalosť práce s PC
* znalosť práce v grafickom programe výhodou
* organizačné schopnosti
* komunikatívnosť a orientácia na zákazníka
* samostatnosť, zodpovednosť
* flexibilita

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Sme najúspešnejšou personálnou spoločnosťou na Slovensku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1727520  Datum zveřejnění: 18.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: bude upresnený na osobnom pohovore