Hľadáme zváračov do Ostravy (ČR)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Okres Ostrava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
- mzda od 20 000,- Kč/měsíčně (dle praxe individuálne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zajišťování plánované kontroly a údržby zařízení v hutním provoze
- výroba (podle výkresů) přípravků
- ve spolupráci s provozem provádění údržby a oprav strojní části technologického zařízení
- práce s hydraulickými a pneumatickými mechanismy
- práce ve směnách na pozici provozního zámečníka

Zamestnanecké výhody, benefity

- zázemí silné společnosti
- 25 dnů dovolené
- závodní stravování

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o danú pozíciu nám zašlite Váš životopis na e-mail.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:
„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výrobní činnost společnosti je zaměřena především na výrobu a zpracování surového železa, oceli a hutní druhovýrobu.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- vyučen v oboru zámečník, mechanik strojů a zařízení, strojní mechanik, apod. podmínkou
- platný vazačský průkaz
- platný průkaz paliče ocelí kyslík acetylénovým plamenem
- svářečský průkaz ZK - 111 W01
- základní znalost práce s PC
- čistý trestní rejstřík
- dobrý zdravotní stav

- ubytovanie a doprava nie sú hradené

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1807963  Datum zveřejnění: 21.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: - mzda od 20 000,- Kč/měsíčně (dle praxe individuálne)