Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Connect your work and life - Senior Network Specialist - work in Brno!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno - město
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
2nd Level Network Specialist

The technical role has a wide scope, including executing logical software code upgrades and configuration changes on the backbone network through to card, chassis and cct (Layer1 bandwidth and circuit providers) installations. The candidate should also demonstrate strong planning and organizational skills. There will be a requirement to interface with technical support teams in a planning and change execution capacity, both internal and vendor support.

Mandatory Skills:
• Excellent English – written and spoken
• willingness to relocate to the Czech republic
• Cisco CCNA certification – or the relevant working experience
• Minimum of 3 years technical experience is desirable
• Skilled in TCP/IP and IP routing protocols
• Knowledge and experience of Cisco routers (inc. CRS-1, GSR 12000, RPM-PR, RPM-XFL, 3500, 2900 & 2800)
• understanding associated hardware, software and configurations related to these platforms

We value your skills and offer the benefits
• Lunch vouchers
• Overtime and holidays extra payment
• Salary on respectable level according to your skills
• 5 weeks paid holiday
• Career growth and professional progress
• International environment
• Daily contact with CISCO products in real environment
• Safe and secure employment in a stable company

In case you are interested in this job opportunity, send your CV to Iva.lattenbergova@manpower.cz and we will get back to you with the next steps.
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Informační technologie

One of the biggest US company leading network and telecommunication services with the location in Brno.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální
Znalosti
Počítačové znalosti - administrátor:
Administrace LAN/WAN - expert

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Manpower Inc. je jedna z předních světových společností v oblasti personálních služeb. Našim klientům nabízíme kompletní pokrytí zaměstnaneckého a obchodního cyklu - nalezení zaměstnanců na dobu neurčitu i určitou, hodnocení a výběr pracovníků, školení, outplacement, outsourcing i poradenství v personální oblasti.

Jsme skutečnými odborníky ve svém oboru. Pomocí vlastních výzkumů sledujeme globální i lokální trendy v měnícím se světě práce. Snížením nákladů na všech úrovních se snažíme zvýšit produktivitu zlepšením kvality a efektivnosti našich klientů. Ti se pak mohou plně koncentrovat na své hlavní obchodní aktivity.

Celosvětová síť Manpower tvořená 4 200 kancelářemi v 82 zemích a oblastech plní ročně potřeby 400 000 zákazníků. Jsou jimi nejen malé a střední podniky ve všech odvětvích průmyslu, ale i největší světové nadnárodní korporace.

V České republice se Manpower každý měsíc stará o personální a mzdovou agendu pro 8000 zaměstnanců, které naši konzultanti vyhledali a umístili k našim klientům. Díky 25 pobočkám se nám tak v roce 2010 podařilo najít 12 000 spolupracovníků pro 1000 našich klientů.
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Adresa společnosti
Experis IT
Panská 6 Zobrazit na mapě
602 00 Brno
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

ManpowerGroup s.r.o.