Konzultant/tka informačního systému

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno - město
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti IT hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici

Odpovědnosti:

• Konzultace a školení uživatelů
• Implementace informačního systému u koncových zákazníků
• Sběr požadavků a informací, pochopení zadání od klienta a poskytnout řešení
• Řešení projektů šitých na míru klientovi
• Služební cesty v rámci ČR

Požadavky:

• VŠ vzdělání nebo praxe v daném oboru
• Znalost firemních procesů – zejména z oblasti výroby, logistiky
• Analytické myšlení
• Znalost práce na počítači
• Řidičský průkaz sk. B
• Dobré komunikační schopnosti
• Místo výkonu práce: Boskovice
• Anglický jazyk alespoň na pasivní úrovni

Co se nabízí:

• Stabilní zázemí společnosti
• Zajímavé platové ohodnocení a prémie
• Flexibilní pracovní doba
• Stravenky, notebook, mobilní telefon
• Jazykové kurzy
• Datum nástupu co nejdříve

V případě, že Vás nabídka zaujala, pošlete mi prosím českou a anglickou verzi Vašeho životopisu na emailovou adresu andrea.kotelesova@manpower.cz . Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů

Personální poradenství, zprostředkování práce

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Hlavní oblast působení společnosti

Adresa společnosti

ManpowerGroup s.r.o.
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 1272588   Datum zveřejnění: 8.6.2012