Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Design Engineer

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno - město
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
For on of our respected client we are looking for a new team member who will be working at the position of: Designe Engineer

You will be responsible for:
* designing and implementing cost-effective equipment modifications to help improve safety, reliability and throughput
* developing, testing and evaluating theoretical designs
* developing a project specification with colleagues, often including those from other engineering disciplines
* recommending modifications in the light of prototype test results

You need to have:
Technical:
* High school education with school leaving exam (technically oriented)
* Experience with 3D cad for industrial design (3D/2D) with the software CATIA V5 or Pro/ENGINEER or AutoCad
* Good knowledge of casting/machining products

Other
* Excellent customer oriented approach
* Willingness and ability to travel abroad
* Strong bias for action and team player
* Project lead in design (key designer role)
* Ability to concurrently manage multiple tasks and plan activities and schedules
* Excellent communication skills, proficient in English, both speaking and writing
* Willingness to learn, positive and strong analysis attitude

We will offer you:
* Permanent full-time employment in stable multinational corporation
* Learning opportunity on interesting projects in the international environment
* Use of English on a daily basis
* Wide spectrum of employee benefits
* Flexible working hours
* Training and an opportunity for a professional growth

In case of your interest, send your CV to Iva.lattenbergova@manpower.cz and we will get back to you with further steps.
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Elektrotechnický průmysl

Our client working in the field of Aerospace, Automation and Control Solutions and
Performance Materials and Technologies.
Fortune 100 company with the working location in Brno-Czech Republic.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
technické, strojírenské, IT
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní

Počítačové znalosti - uživatel:
CATIA - expert
AutoCAD - pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Manpower Inc. je jedna z předních světových společností v oblasti personálních služeb. Našim klientům nabízíme kompletní pokrytí zaměstnaneckého a obchodního cyklu - nalezení zaměstnanců na dobu neurčitu i určitou, hodnocení a výběr pracovníků, školení, outplacement, outsourcing i poradenství v personální oblasti.

Jsme skutečnými odborníky ve svém oboru. Pomocí vlastních výzkumů sledujeme globální i lokální trendy v měnícím se světě práce. Snížením nákladů na všech úrovních se snažíme zvýšit produktivitu zlepšením kvality a efektivnosti našich klientů. Ti se pak mohou plně koncentrovat na své hlavní obchodní aktivity.

Celosvětová síť Manpower tvořená 4 200 kancelářemi v 82 zemích a oblastech plní ročně potřeby 400 000 zákazníků. Jsou jimi nejen malé a střední podniky ve všech odvětvích průmyslu, ale i největší světové nadnárodní korporace.

V České republice se Manpower každý měsíc stará o personální a mzdovou agendu pro 8000 zaměstnanců, které naši konzultanti vyhledali a umístili k našim klientům. Díky 25 pobočkám se nám tak v roce 2010 podařilo najít 12 000 spolupracovníků pro 1000 našich klientů.
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Adresa společnosti
Experis IT
Panská 6 Zobrazit na mapě
602 00 Brno
ID: 1296813   Datum zveřejnění: 18.7.2012
Lokalita: Brno - město
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

ManpowerGroup s.r.o.