Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Pozície pre výpočtárov s pokročilou AJ/NJ v Prahe (absolventi vítaní)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
5 týždňov dovolenky, pružná pracovná doba, gastrolístky, jazykové vzdelávanie, špičkové CAD pracoviská, možnosť služobných ciest do zahraničia, široké možnosti osobného rozvoja - to všetko v rámci zázemia stabilnej nadnárodnej spoločnosti.

Chcete po škole naštartovať svoju kariéru? Poďte do Prahy!

Uvítame absolventov VŠ vzdelania technického smeru, so skúsenosťami FE, FEM výpočtov, prípadne simuláciami, komunikatívnou znalosťou AJ, alebo NJ - úroveň min. stredne pokročilý.

Ak si nie ste istí, či spĺňate požiadavky, resp. máte dostatočné skúsenosti - pošlite nám svoj životopis a dozviete sa to. Radi Vám s Vašou kariérou pomožeme.
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní společnosti z oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
technické
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní nebo Němčina - aktivní
Požadovaná praxe
Pozice je vhodná pro absolventa:
Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Manpower Inc. je jedna z předních světových společností v oblasti personálních služeb. Našim klientům nabízíme kompletní pokrytí zaměstnaneckého a obchodního cyklu - nalezení zaměstnanců na dobu neurčitu i určitou, hodnocení a výběr pracovníků, školení, outplacement, outsourcing i poradenství v personální oblasti.

Jsme skutečnými odborníky ve svém oboru. Pomocí vlastních výzkumů sledujeme globální i lokální trendy v měnícím se světě práce. Snížením nákladů na všech úrovních se snažíme zvýšit produktivitu zlepšením kvality a efektivnosti našich klientů. Ti se pak mohou plně koncentrovat na své hlavní obchodní aktivity.

Celosvětová síť Manpower tvořená 4 200 kancelářemi v 82 zemích a oblastech plní ročně potřeby 400 000 zákazníků. Jsou jimi nejen malé a střední podniky ve všech odvětvích průmyslu, ale i největší světové nadnárodní korporace.

V České republice se Manpower každý měsíc stará o personální a mzdovou agendu pro 8000 zaměstnanců, které naši konzultanti vyhledali a umístili k našim klientům. Díky 25 pobočkám se nám tak v roce 2010 podařilo najít 12 000 spolupracovníků pro 1000 našich klientů.
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Adresa společnosti
MANPOWER Česká republika, spol. s r.o.
Krakovska 9 Zobrazit na mapě
110 00 Praha 1
ID: 1296845   Datum zveřejnění: 18.7.2012
Lokalita: Praha
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

ManpowerGroup s.r.o.