Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídkyVíce jak 65 let pomáháme lidem začít novou kariéru


ManpowerGroup disponuje největší světovou sítí v oblasti lidských zdrojů s téměř 4.400 pobočkami ve vice než 80 zemích světa. Vytváří tak dynamickou kombinaci bezkonkurenční globální působnosti se znalostmi a zkušenostmi na regionálních trzích práce, aby vyhověla potřebám svých 400 000 zákazníků ročně, k nimž se řadí jak menší a střední podniky všech odvětví, tak největší světové nadnárodní korporace. ManpowerGroup poskytuje svá řešení v rámci svých společnosti ManpowerGroup™ Solutions, Manpower, Experis a Right Management.

ManpowerGroup v České republice
V České republice se ManpowerGroup každý měsíc stará o personální a mzdovou agendu pro téměř 11.500 zaměstnanců, které vyhledal a kteří pracují u jeho klientů. V roce 2013, díky své sítí 25 poboček, ManpowerGroup našel pro 1.200 klientů 19.000 nových zaměstnanců.

Pozície pre výpočtárov s pokročilou AJ/NJ v Prahe (absolventi vítaní)

Místo: Praha
Sektor: Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků
Pracovní vztah: plný úvazek


5 týždňov dovolenky, pružná pracovná doba, gastrolístky, jazykové vzdelávanie, špičkové CAD pracoviská, možnosť služobných ciest do zahraničia, široké možnosti osobného rozvoja - to všetko v rámci zázemia stabilnej nadnárodnej spoločnosti.

Chcete po škole naštartovať svoju kariéru? Poďte do Prahy!

Uvítame absolventov VŠ vzdelania technického smeru, so skúsenosťami FE, FEM výpočtov, prípadne simuláciami, komunikatívnou znalosťou AJ, alebo NJ - úroveň min. stredne pokročilý.

Ak si nie ste istí, či spĺňate požiadavky, resp. máte dostatočné skúsenosti - pošlite nám svoj životopis a dozviete sa to. Radi Vám s Vašou kariérou pomožeme.


Kontakt:
ID: 1296845   Datum zveřejnění: 18.7.2012
Lokalita: Praha
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář
×
×
×

Přidání komentáře k nabídce

Pozície pre výpočtárov s pokročilou AJ/NJ v Prahe (absolventi vítaní)
ManpowerGroup s.r.o.

 
×