IT zákaznická podpora s holandským jazykem

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
26000 - 32000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta. IT společnost se sídlem v Brně hledáme vhodné kandidátky či kandidáty na pozici:

IT zákaznická podpora s holandským jazykem.

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici IT Technical Support.

Mezi základní pracovní náplň patří:

- Komunikace s klienty a odd. (email, telefon)
- Komunikace s IT specialisty
- Příjem a kontrola ticketů
- Základní troubleshooting
- Poskytování profesionálních služeb klientovi

Požadované schopnosti:

- Znalost holandského jazyka na pokročilé úrovní
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- Proklientská orientace, dobré komunikační schopnosti, schopnost zvládat stresové situace
- Předchozí zkušenost v zákaznickém servisu výhodou
- Flexibilita a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

- Odpovídající mzdu
- Denní využití cizích jazyků
- Možnost seberealizace nejen v IT
- Mladý dynamický kolektiv – mezinárodní prostředí
- Moderní pracovní prostředí

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete prosím Váš životopis na emailovou adresu [email protected]

Budeme se těšit na Vaše reakce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní IT společnost se sídlem v Brně

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Nizozemský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V Manpoweru mluvíte s lidmi, kteří se o Vás zajímají.
O Vaše pracovní zkušenosti, ambice, očekávání. Abychom našli to správné místo právě pro Vás a odstartovali Vaši úspěšnou kariéru, oslovíme ty nejvhodnější z našich 400 000 klientů. Z 500 největších firem světa je 98 % našimi zákazníky.4 400 poboček Manpower v 72 zemích vyhledalo v loňském roce pro 400 000 společností 4 100 000 nových spolupracovníků.
ID: 1547691  Datum zveřejnění: 20.3.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26000 - 32000 Kč/měsíc