Zákaznická podpora s francouzským jazykem

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta. IT společnost se sídlem v Brně hledáme vhodné kandidátky či kandidáty na pozici:

IT zákaznická podpora s francouzským jazykem.

Komunikace v cizích jazycích je Vaším koníčkem a chcete, aby se stala Vaší náplní práce? Potřeby zákazníků jsou pro Vás na prvním místě? Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici IT Technical Support.

Mezi základní pracovní náplň patří:

- Komunikace s klienty a odd. (email, telefon)
- Komunikace s IT specialisty
- Příjem a kontrola ticketů
- Základní troubleshooting
- Poskytování profesionálních služeb klientovi

Požadované schopnosti:

- Znalost francouzského jazyka na pokročilé úrovní
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- Proklientská orientace, dobré komunikační schopnosti, schopnost zvládat stresové situace
- Předchozí zkušenost v zákaznickém servisu výhodou
- Flexibilita a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

- Odpovídající platové ohodnocení
- Denní využití cizích jazyků
- Možnost seberealizace nejen v IT
- Mladý dynamický kolektiv – mezinárodní prostředí
- Moderní pracovní prostředí

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete prosím Váš životopis na emailovou adresu [email protected].

Budeme se těšit na Vaše reakce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

IT company

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V Manpoweru mluvíte s lidmi, kteří se o Vás zajímají.
O Vaše pracovní zkušenosti, ambice, očekávání. Abychom našli to správné místo právě pro Vás a odstartovali Vaši úspěšnou kariéru, oslovíme ty nejvhodnější z našich 400 000 klientů. Z 500 největších firem světa je 98 % našimi zákazníky.4 400 poboček Manpower v 72 zemích vyhledalo v loňském roce pro 400 000 společností 4 100 000 nových spolupracovníků.
ID: 1585100  Datum zveřejnění: 18.3.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22000 - 25000 Kč/měsíc