Repair Engineer - Průmyslová elektronika

Brno - město

Popis pozice

• Plní funkce spojené se všemi výrobními operacemi, včetně spolupráce s inženýry při nastavení a kalibraci úkolů
• Provádí přepracování a testování kvality týkajících se výroby dílů, součástek, podsestav a finálních sestav.
• Používá sofistikované programy pro sběr a vyhodnocení provozních dat, aby řídil on-line úpravy výrobků, nástrojů nebo zařízení.
• Určuje a pomáhá při vývoji metodik a postupů pro kontrolu nebo změnu výrobních procesů.

Profil kandidáta

• SŠ nebo VŠ technického směru, ideálně elektrotechnika
• Min. 3 roky zkušeností v oboru elektrotechnika (opravy ele. součástek, různych zařízení, hledání závad tad.)
• Velmi dobré znalosti funkce pasivních a aktivních elektronických součástek (analogové, číslicové a mikroprocesory, včetně pamětí)
• Praktické zkušenosti s opravami elektronických zařízení na úrovni součástek.
• Znalost pájení
• Zkušenosti s různými druhy a typy těchto zařízení, např. spínané zdroje, monitory, měniče atd.
• Schopnost obvodové analýzy, i když není k dispozici elektrické schéma, znalost typických obvodových řešení
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

Stabilní zaměstnavatel, který je lídrem na trhu
5 týdnů dovolené
Bonus 5%
Zaškolení
Příjemný kolektiv
Vzdělávací program
Kurzy anglického jazyka
Penzijní pojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1603492  Datum zveřejnění: 19.5.2014