Sales manager - technika (nástup ihned!)

Praha, Středočeský kraj

Popis pozice

Máte obchodní zkušenost s technickými produkty ?
Ovládáte AJ na pokročilé úrovni?
Jste dynamická osobnost s prozákaznickým přístupem?

Pro našeho klienta - úspěšnou společnost působící v oblasti technických řešení, hledáme dynamické kandidáty/tky na pozici:

Očekáváme:
  • Technické nebo ekonomické vzdělání (SŠ, VŠ)
  • Prokazatelné zkušenosti a výsledky v prodeji technicky zaměřených produktů minimálně 2 roky
  • Profesionální vystupování a „tah na branku”
  • Výborné vyjednávací dovednosti a jednoznačné zaměření na plnění cílů
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Popis pozice:
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Vytváření sítě obchodních kontaktů
  • Identifikace a analýza potřeb zákazníků
  • Prodej produktů a řešení společnosti
  • Udržování dobrých a dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • Sledování trendů na trhu a analýza činnosti konkurence
  • Technické konzultace – úzká spolupráce s technickým oddělením

Nabízíme:
  • Nástup možný ihned !
  • HPP
  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, která je lídrem ve svém oboru
  • Možnost osobního a profesního rozvoje v mezinárodním prostředí
  • Služební vozidlo, notebook a mobilní telefon
  • Výborné pracovní podmínky a silnou podporu mateřské společnosti
  • Úvodní intenzivní zaškolení v zahraničí
  • Zajímavé finanční ohodnocení přímo závislé na dosažených výsledcích
  • Motivující provizní a bonusový system

Dodatečné informace:
Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis v ČJ a AJ na adresu [email protected] s uvedením názvu pozice do předmětu e-mailu. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.manpower.cz.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 1616834  Datum zveřejnění: 18.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 35000 Kč/měsíc