Account manager - automotive (nástup ihned!)

Praha

Popis pozice

Máte zkušenost s prodejem prvků automotive?
Ovládáte angličtinu na pokročilé úrovni?
Jste dynamická, přátelská osobnost?

Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta - úspěšnou nadnárodní společnost působící v oblasti dodávek průmyslových řešení do automotive - hledáme motivované kandidáty na pozici:

ACCOUNT MANAGER - AUTOMOTIVE (NÁSTUP IHNED!)

Hlavní odpovědnosti:
  • Péče o stávající zákazníky
  • Jednání se zákazníky, komunikace s obchodním a technickým oddělením
  • Příprava budgetů, forecastů
  • Sledování konkurence
  • Pravidelný reporting

Požadavky:
  • VŠ vzdělání
  • Praxe min. 3 roky na obdobné pozici v oblasti výroby, dodávek pro segment automotive
  • Orientace v oblasti automotive
  • AJ pokročilá znalost, NJ velkou výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Firemní benefity
  • Přátelský tým a pracovní prostředí
  • Zajímavou práci s velkou mírou samostatnosti a zodpovědnosti
  • Možnost uplatnit své dovednosti a vizi
  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti

Zaujala Vás tato pozice?
Pokud ano, zašlete nám prosím svůj životopis v ČJ a AJ uvedením názvu pozice do předmětu e-mailu. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.manpower.cz.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 1681850  Datum zveřejnění: 22.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 50000 Kč/měsíc