Inženýr kvality

Praha, Středočeský kraj

Popis pozice

POŽADAVKY:
*Zkušenosti z oblasti kvality (automotive či všeobecné strojírenství)
*Znalosti nástrojů, metodik a systémů průmyslové kvality (alespoň nějaké z následujících: FMEA, 8D, SPC, MSA, PPAP, APQP, Pareto, Ishikawa, 5 why, 6 Sigma apod.)
*Střednědobá praxe v dodavatelské, zákaznické, procesní či projektové kvalitě
*Velmi dobrá znalost anglického či německého jazyka (francouzský jazyk výhodou)
*Vysoká odolnost vůči stresu, flexibilita z hlediska času i místa
*Zodpovědnost, samostatnost i týmový přístup

NÁPLŇ PRÁCE
*Zajišťování a řešení kvalitativních problémů vzniklých při výrobě (operativně denně a plánovitě podle plánů trvalého zlepšování)
*Vykonávání interních procesních auditů na přiděleném úseku výroby (v případě procesní kvality)
*Řešení zákaznických či dodavatelských reklamací a s tím spojené cestování (v případě CQA či SQA)
*Pokročilé plánování kvality produktu (v případě projektové kvality)
*Systémové řešení problémů, vyhodnocování interní nekvality a reporting, analýza neshodných dílů
*Podíl na výrobním programu (spoluúčast na tvorbě výrobní dokumentace, validace a uvolňování dílů)
*Kooperace s ostatními odděleními (inženýring, technologie, konstrukce a logistika)

NABÍZÍME:
*Práce v jednom z nejdůležitějších odvětví strojírenství pod záštitou silného jména
*Možnost získání cenných zkušeností a posunu v kariéře
*Zajímavé finanční ohodnocení společně s balíčkem benefitů
*Součást nadnárodního koncernu s vizí
*Možnost cestování
*Denní využívání cizího jazyka

*Pakliže Vás nabídka zaujala, neváhejte reagovat na tento inzerát zasláním životopisu, popřípadě zavolejte na telefonní číslo 734 685 397. Odpovědí dáváte společnosti ManpowerGroup s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1684307  Datum zveřejnění: 25.8.2014