Inside sales representative (nástup možný ihneď!)

Praha

Popis pozice

Chcete novou výzvu?
Ovládáte AJ na pokročilé úrovni?
Máte zkušenost na obdobné pozici - v oblasti technických produktů?

Pak jste pro nás vhodným kandidátem!

Pro našeho klienta úspěšnou mezinárodní společnost, hledáme motivované kandidáty/tky na pozici:

INSIDE SALES REPRESENTATIVE (NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!)

Náplň práce:
• Tvorba obchodních nabídek
• Zpracování technických podkladů pro obchodní nabídky
• Aktualizace klientských údajů ve firemní databázi
• Poskytování technické podpory zákazníkům
• Řízení procesu zpracování objednávek

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem, NJ velkou výhodou
• Nutná zkušenost na obdobné pozici
• Příjemná komunikace, samostatnost, zodpovědnost
• MS Office, znalost SAP velkou výhodou

Nabízíme:
• Nástup možný ihned!
• Motivující finanční ohodnocení!
• Firemní benefity
• Výborný kolektiv
• HPP
• Lokalita - Praha

Dodatečné informace:
Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis v ČJ a AJ na email [email protected].
Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 1703816  Datum zveřejnění: 31.3.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 40000 Kč/měsíc