Vedoucí projektového týmu Oil & Gas

Plzeňský kraj, Středočeský kraj

Popis pozice

Vývoj a instalace investičních celků v ropném průmyslu.
Pro našeho klienta, renomovaného dodavatele technologických celků, hledáme zkušeného technického vedoucího pro oblast Oil&Gas. Budete pracovat na přípravě a realizaci projektů dle zákaznických specifikací. Projekty se realizují převážně v zahraničí.

Popis pozice:
• zodpovědnost za realizaci projektů výstavby investičních celků, zahrnující projektování (nabídkové řízení), nákup komponentů pro projekt, inženýring, řízení vlastního projektu a dokumentaci.
• zodpovědnost za úspěšnou a efektivní realizaci projektů z hlediska jakosti, nákladů a termínů.
• technologický návrh a vypracování nabídek pro zařízení na základě komplexní specifikace a zadání včetně výběru komponent a dodavatelů a obchodní kalkulace.
• podíl na konstrukci vlastního zařízení dle specifikací zákazníka
• vedení a koordinace průběhu projektu od převzetí projektu od oddělení prodeje až k přejímce zařízení. Průběžná koordinace s vedoucími dalších oddělení společnosti podílejících se na realizaci.

Nabízíme

• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Nástup možný ihned
• Motivační finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a nabízeným zkušenostem
• Zázemí prosperující stabilní společnosti
• Podpora relokace, poskytnutí ubytování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420739348798
ID: 1706192  Datum zveřejnění: 2.4.2014