Technolog - různé projekty a technologie

Jihomoravský kraj, Zlínský kraj

Popis pozice

Hledáte práci v oblasti výrobní technologie?
Máte zkušenosti alespoň s jednou z těchto technologií: vtřikování plastů, tváření kovů, pájení, svařování nebo tváření ocele? Domluvíte se anglicky?

Momentálně máme 7 otevřených pozic technologů pro různá mezinárodní strojírenské a automotive společnosti v lokalitách Brno, Jižní Morava a Uherskohradišťsko.

Jaké talenty hledáme?
• VŠ nebo SŠ vzdělání ideálně strojírenství nebo materiálové inženýrství
• Prokazatelné zkušenosti s danou technologií (vtřikování plastů, tváření kovů, pájení nebo, svařování) min. 2 roky
• Zkušenost z výrobní společnosti podmínkou (technolog, procesní nebo výrobní inženýr)
• Zkušenost s tvorbou technologických postupů
• Kreativita a smysl pro detail
• Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
• Ochota dojíždět
• Dobré komunikační schopnosti
Náplň práce:
  • Zabezpečování technologické a konstrukční připravenosti výroby
  • Zavádění/vývoj nových technologií a výrobků do výrobních procesů
  • Spolupráce s konstrukcí
  • Komunikace a konzultace procesů s dodavateli technologií

Co nabízíme?
• Širokou nabídku zajímavých pozic v oblasti technologie (Všechny nabízené pozice jsou aktuální)
• Práci v stabilních a renomovaných strojírenských a automotive firmách
• Aktivní využití cizích jazyků
• Různá školení
• Příspěvek na dojíždění
• Možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi

Nabízíme

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1717647  Datum zveřejnění: 18.4.2014