Skladový operátor

Praha, Praha - východ

Popis pozice

Do skladů v dopravní dostupnosti od metra B – Černý most hledáme spolehlivé a šikovné pracovníky na pozici Skladový operátor.

Vaší náplní práce budou různorodé skladové operace dle pokynů nadřízeného.

Náplň práce:

  • různorodé činnosti ve skladu
  • vychystávání objednávek a příprava na expedici
  • práce s ručním skenerem a čtečkou
  • balení a třídění zboží
  • manipulace s břemeny
  • další skladové práce dle pokynů koordinátora

Profil kandidáta

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • hodinovou mzdu 90Kč/hod
  • dvousměnný provoz (ranní, odpolední směny)
  • lokalita pracoviště: Jirny u Prahy (15min bus z Černého mostu)

Požadujeme:

  • alespoň minimální zkušenost s prací ve skladu
  • dobrá fyzická zdatnost
  • 100% spolehlivost, pracovitost, aktivní přístup k práci
  • schopnost rychle se učit nové věci
  • průkaz na VZV výhodou, nikoliv nutností
  • nástup ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1739792  Datum zveřejnění: 8.8.2014