Řidič VZV

Jažlovice, Praha, Okres Benešov, Praha - východ

Popis pozice

Náplň práce:

  • obsluha vysokozdvižných vozíků
  • manipulace se skladovaným zbožím

Profil kandidáta

Požadujeme:

  • vzdělání min. SOU
  • platné oprávnění na VZV (možná obnova za cca 300kč)
  • praxi v řízení VZV min. 1/2 roku
  • zkušenost na retraku výhodou
  • spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup k práci
  • časovou flexibilitu
  • ochotu pracovat ve dvou až třísměnném provozu

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 17.000Kč/brutto (po ZD možnost navýšení)
  • měsíční bonusy až 3.000 Kč
  • stravenky v hodnotě 80kč/směna (20 Kč si hradí zaměstnanec)
  • práci na HPP
  • dlouhodobou spolupráci
  • lokalita Jažlovice - svoz z Opatova pro zaměstnance ZDARMA
  • nástup po dohodě ihned

V případě zájmu o tuto pozici reagujte prostřednictvím odpovědního formuláře a nezapomeňte připojit aktuální životopis.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1751105  Datum zveřejnění: 8.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16600 - 17500 Kč/měsíc