Skladový operátor Jirny

Praha - východ

Popis pozice

Do skladu v blízkosti metra Černý most hledáme šikovné pracovnky na dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

  • vychystávání zboží, přprava na expedici
  • štítkování, lepení, balení zboží, kontrola zakázek
  • manipulace se skladovaným zbožím
  • vykládky a nakládky kontejnerů
  • další skladové práce

Nabízíme:

  • hodinovou mzdu 94 KČ/hod
  • lokalita pracoviště: Jirny u Prahy (busem z Černého mostu)
  • třísměnný provoz
  • možnost ubytování
  • dlouhodobá práce na DPČ, po 3 měsících přechod na HPP
  • práce je vhodná pro muže i ženy!!!

Požadujeme:

  • spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost
  • aktivní přístup k práci, časovou flexibilitu
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • zkušenost s prací ve skladu výhodou
  • průkaz na VZV výhodou, nikoliv podmínkou

V případě, že Vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat stručný životopis, nebo se zastavte u nás na pobočce na adrese Manpower, Sokolovská 127/38, Praha kdykoli od pondělí do pátku mezi 8.00 - 17.00 hodinou.

Veškeré Vámi zaslané údaje budeme považovat za důvěrné.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1758312  Datum zveřejnění: 8.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 94 - 94 Kč/hodina