Řidič C+E - Jažlovice

Praha, Praha - východ

Popis pozice

Pro našeho významného klienta se sídlem v Jažlovicích hledáme několik řidičů pro auta s chladícím návěsem/mrazákem.

Náplň práce:

  • řízení vozidla s chladícím návěsem/mražákem
  • práce v chlazených skladech - nakládky, vykládky, administrativa

Nabízíme:

  • denní a noční směny
  • místo výkonu práce: Jažlovice (jízda pouze po ČR)
  • průměrnou měsíční mzdu: 32 000 Kč

Požadujeme:

  • ŘP skup. C+E
  • platný profesní průkaz a kartu řidiče
  • psychologické vyšetření
  • čistý TR
  • min. SOU (výuční list)
  • časovou flexibilitu (proměnlivá pracovní doba)

Nehledáme pouze řidiče s dlouholetou praxí, hledáme i flexibilní a schopné začátečníky, kteří splňují výše uvedené požadavky.

V případě, že Vás nabídka zaujala, neváhejte nám prostřednictvím odpovědního formuláře zaslat strukturovaný životopis. Veškeré Vámi poskytnuté údaje budeme považovat za důvěrné.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1777992  Datum zveřejnění: 19.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 32000 - 32000 Kč/měsíc