Účetní pro centrum sdílených služeb se zaměřením na dodavatelské účty

Zlínský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, úspěšnou společnost působící v oblasti módy, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:
Účetní pro Centrum sdílených služeb se zaměřením na dodavatelské účty

POPIS POZICE
• Management dodavatelských účtů společnosti v souladu s finanční politikou
• Přijímání, ověřování, kontrola a evidence faktur, rekvizice za zboží a služeb a příprava pro platby
• Zpracování a zaúčtování bankovních výpisů a komunikace s bankou
• Generování účetní závěrky a pravidelné reportování zprávy o stavu dodavatelského účtu a závazků

PROFIL KANDIDÁTA
• VŠ vzdělání (obor finance nebo účetnictví výhodou)
• Min. 2 roky účetní praxe se zaměřením na dodavatelské účty
• Výborná praktická znalost účetnictví (zásady a principy), vedení účetní knihy, evidence dodavatelských účtů a závazků, práce s účetní osnovou
• Znalost anglického jazyka min. na úrovni intermediate
• Znalost italského jazyka výhodou
• Pokročilá znalost MS Office (zejména MS Excel)
• Zkušenosti s programem SAP výhodou
• Spolehlivost, pečlivost, zaměření na detail
• Samostatnost, odolnost vůči stresu
• Schopnost práce v rychle se měnícím prostředí a v otevřeném prostoru
• Komunikační dovednosti a schopnosti obchodní korespondence

NABÍZÍME
• Místo výkonu práce – Zlínský kraj
• Motivující platové ohodnocení
• Zázemí stabilní společnosti
• Firemní benefity
• Možnost odborného růstu

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis s fotografií v českém a anglickém jazyce přes tlačítko „ODPOVĚDĚT“, nebo prostřednictvím e-mailu na adresu: [email protected]. Do předmětu e-mailu uveďte „VEDOUCÍ TÝMU ÚČETNÍCH“.
Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.
V případě, že jste již v naší společnosti registrován/-a, můžete se obrátit přímo na svého konzultanta ([email protected]).

Kontakt:
MANPOWER, spol. s r.o.
Lenka Krajčíková
Tel.: +420 513 033 326
[email protected]
Business Complex Titanium
Nové Sady, 602 00 Brno, Česká republika
www.manpower.cz

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1791618  Datum zveřejnění: 4.7.2014