Procesní inženýr

Brno - venkov

Popis pozice

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, hledáme kandidáty/kandidátky na pozici:

Náplň práce:
• Návrh procesu minimalizace množství vad u zákazníka a snížení nákladů
• Definování řešení, pro zajištění kvality výrobků při optimálních nákladech
• Zajištění výkonnějších procesů z hlediska času a výkonu
• Návrh bezpečného a ergonomického procesu

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství nebo elektro
• Pokročilou znalost AJ (NJ výhodou)
• Základní znalost 2D CAD
• Znalost technických výkresů a dokumentace
• Znalost nástrojů štíhlého řízení
• Schopnost užívání FMEA
• Schopnost řídit projekty

Benefity:
• perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperují společnosti
• možnost osobního a profesního růstu
• dobré finanční ohodnocení
• čtvrtletní bonusy
• 13. plat
• příspěvek zaměstnavatele na závodní stravování
• příspěvek zaměstnavatele na dopravu dle vzdálenosti bydliště
• týden dovolené navíc
• práce v čistém a příjemném prostředí moderního závodu
• autobusové nádraží přímo před závodem s velmi dobrým spojením

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?

V tom případě nám zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce prostřednictvím tlačítka „ODPOVĚDĚT“, nebo prostřednictvím e-mailu na adresu: [email protected]. Do předmětu e-mailu prosím uveďte „Procesní inženýr“.

Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Kontakt:
MANPOWER, spol. s r.o.
Lucie Vystrčilová

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 1798695  Datum zveřejnění: 11.7.2014