Sourcing Expert (vyhledávání nových dodavatelů)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Specialista strategického nákupu (sourcing +SQA)
Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost sídlící v západních Čechách, hledáme odborníka na problematiku vyhledání a získání nových dodavatelů při rozšiřování výroby.

Popis pozice:
• analýza trhu, vyhledání a výběr nových dodavatelů v ČR i zahraničí a jejich získání
• zajištění kompletního výrobního nákupu (většina potřebných dílů a komodit)
• spolupráce na investičních projektech
• častá komunikace s oddělením strategického nákupu v mateřské společnosti
• vedení tuzemských i zahraničních poptávkových řízení
• vyjednávání podmínek spolupráce
• tvorba smluv a zabezpečení souladu smluv s požadavky
• řízení a rozvíjení vztahů s dodavateli
• sledování kvality dodavatelů, jejich hodnocení

Nabízíme

Náš klient nabízí:
• Odpovídající mzdové ohodnocení.
• Zázemí stabilní zahraniční společnosti
• Možnost podílet se na strategických rozhodnutích
• Možnost dalšího rozvoje

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420739348798
ID: 1798944  Datum zveřejnění: 11.7.2014