Zajímavá brigáda - od 100 Kč/h

Okres Příbram

Popis pozice

BRIGÁDA BUDE PROBÍHAT CCA 4 DNY VE 33 TÝDNU

PŘEDPOKLÁDANÝ ROZSAH HODIN DENNĚ - 8-10

MZDA NA HODINU 100 Kč/h + cestovné dle ujetých kilometrů

Požadujeme:

a. vlastní auto
b. GPS
c. PC s excelem
d. mobilní telefon

Náplň práce
1. převzetí sensorů (proti podpisu) a proškolení (2 místa – Praha, Morava)
2. domluva s dopravcem na místě a čase odjezdu
3. instalace sensoru po výsypu na přesně určené místo kontejneru (přilepení)
4. zaměření GPS souřadnic kontejneru
5. kontrola technického stavu kontejneru
6. zapsání údajů do tabulky se seznamem kontejnerů (ID sensoru, GPS, technický stav)
7. přepsání údajů do excelu
8. odeslání tabulky na dispečink
9. případná kontrola sensorů, které se nenačtou, na místě

Školení se bude konat příští týden (tj. 31. týden) v Letech u Prahy - školení je plně hrazeno hodinovou sazbou + cestovné dle ujetých kilometrů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1809523  Datum zveřejnění: 22.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 100 - 101 Kč/hodina, + cestovné dle ujetých kilometrů