Dělnické pozice od 100 Kč/h Písek (vhodné i pro absolventy)

Okres Písek

Popis pozice

Hledáte práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní výrobní společnosti?
Chcete být kmenový zaměstnanec?
Chcete mít hned od počátku smlouvu na dobu neurčitou??

PAK SE ZÚČASTNĚTE NAŠEHO VÝBĚROBÉHO ŘÍZENÍ PRO VÝROBNÍ SPOLEČNOST V PÍSKU, KTERÉ SE KONÁ 31.7.2014 (ČTVRTEK) V 15.00

Nabízíme:
nadstandartní platové ohodnocení (po zapracování základní mzda od 120 Kč/h + příplatky + odměny + prémie)
příspěvky za směnnost
příspěvek na dojíždění
podnikové stravování, příspěvek na stravu
příspěvek na dovolenou
volnočasové aktivity pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky zdarma
možnost karierního růstu na vedoucí pozice

POŽADUJEME:

  • výbornou docházku
  • pracovitost
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (krátký / dlouhý týden)

ZÁJEMCI MOHOU ZASÍLAT ŽIVOTOPIS NA [email protected] NEBO SE MOHOU HLÁSIT OSOBNĚ V KANCELÁŘI MANPOWER, ULICE ŽIŽKOVA 182, PÍSEK

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1812293  Datum zveřejnění: 24.7.2014