Účetní- vhodné i pro absolventy SŠ/VŠ

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní firmu, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Pracovní náplň:
Přijímání, třídění a zaúčtování faktur
Administrace fakturační dokumentace
Účtování interních dokladů
Evidence a kontrola pohledávek a závazků dle jednotlivých dlužníků
Závěrkové operace, evidence DPH
Zpracování, vyplňování a archivace statistické dokumentace a daňových prohlášení a přiznání
Příprava měsíčních finančních a statutárních výkazů v příslušných termínech

Požadujeme:
SŠ, VOŠ nebo VŠ v oboru financí
Znalost podvojného účetnictví
Znalost daňových zákonů a účetních předpisů
Schopnost převzít iniciativu a řešit problémy
Komunikativnost, učenlivost
Anglický jazyk výhodou
Místo výkonu práce: Mikulov

Nabízíme:
Práci v moderním prostředí dynamické firmy
Zaškolení a možnost profesního růstu
20 dnů dovolené
Příspěvky na dojíždění, či relokaci
Zajímavé firemní akce pro zaměstnance
Poukázky Flexi Pass

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis s fotografií v českém jazyce přes tlačítko „ODPOVĚDĚT“, nebo prostřednictvím e-mailu na adresu: [email protected]. Do předmětu e-mailu uveďte „Účetní- vhodné i pro absolventy“.
Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.
V případě, že jste již v naší společnosti registrován/-a, můžete se obrátit přímo na svého konzultanta ([email protected]).

Kontakt:
MANPOWER, spol. s r.o.
Lenka Krajčíková
Tel.: +420 727 942 192
[email protected]
Business Complex Titanium
Nové Sady, 602 00 Brno, Česká republika
www.manpower.cz

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1813372  Datum zveřejnění: 25.7.2014