Technolog - výroby nábytku

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Náplň práce :
  • Navrhování optimálních technologických postupů
  • Tvorba technické a technologické dokumentace
  • Kalkulace cen
  • Tvorba výkonových norem
  • Zavádění nových technologických postupů do provozu
  • Návrh a spolupráce při konstrukci výrobních pomůcek
  • Kontrola kvality výroby

Profil kandidáta

Požadujeme :
  • VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi min. 3 roky na obdobné pozici v nábytkářské výrobě
  • Znalost metod zkoušení nábytkářských konstrukcí
  • Znalosti v oblasti štíhlé výroby
  • Znalost konstrukce nábytku, čtení a tvorba výkresové dokumentace
  • Znalost MS Office a práce s informačními systémy
  • ŘP sk. B, aktivní přístup, komunikativnost, asertivita, schopnost uvést do praxe nové poznatky

Nabízíme

Nabízíme :
  • Motivující platové ohodnocení
  • Výkonové prémie
  • Mobilní telefon
  • Možnost dalšího vzdělávání, firemní školení
  • Práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1815028  Datum zveřejnění: 28.7.2014