Mistr předvýroby - relokace na Vysočinu

Slovenská republika, Česká republika, Kraj Vysočina

Popis pozice

Pro našeho klienta, výrobní společnost působící v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Mistr předvýroby – relokace na Vysočinu

Popis pozice:

• Vedení a organizace výrobního týmu ve směnném režimu
• Zodpovědnost za plnění výrobního plánu a za kvalitu výrobků
• Sledování efektivity procesu výroby v návaznosti na cíle střediska
• Zodpovědnost za zavádění a dodržování nápravných opatření
• Zodpovědnost za dodržování zásad BOZP a PO na pracovišti
• Odborná školení podřízených a jejich další rozvoj
• Implementace a dodržování zásad štíhlé výroby

Profil kandidáta:

• Vzdělání technického směru podmínkou (strojní nebo elektrotechnické výhodou)
• Praxe na obdobné pozici výhodou
• Znalost nástrojů štíhlé výroby (5S, Kaizen, SMED, atd.) výhodou
• Základní znalost AJ výhodou
• Znalost systému SAP výhodou
• Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
• Zkušenosti s vedením lidí
• Schopnost týmové práce, organizační schopnosti
• Komunikativnost, flexibilita, odpovědnost, spolehlivost
• Ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

• Místo výkonu práce: Vysočina
• Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti využívající moderní technologie
• Možnost odborného růstu a osobního rozvoje
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Podpora při relokaci
• Firemní benefity
• 5 týdnů dovolené
• Dotované závodní stravování
• Bezplatné odborné vzdělávání

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?

V tom případě zašlete Váš životopis v českém a anglickém / německém jazyce s přiloženou fotografií.

Těším se na Vaše odpovědi!

Kontakt:
MANPOWER, spol. s r.o.
Petra Smutková
tel.: +420 731 412 527
Business Complex Titanium, Nové Sady, 602 00 Brno, Česká republika
www.manpower.cz

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Štěrbová
+420 731 412 527
ID: 1815321  Datum zveřejnění: 28.7.2014