Projektový inženýr

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, výrobní společnost působící v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis pozice:

• Objasnění požadavků na výrobky ve spolupráci s oddělením obchodu/marketingu a se zákazníky
• Příprava výrobních konceptů ve spolupráci s oddělením výroby, kvality a výrobního inženýrství (alternativní a inovativní koncepty)
• Iniciace a hodnocení návrhů, definice produktu
• Rozvoj podrobného procesu výroby (z hlediska nákladů, kvality a časového rozvržení)
• Příprava projektového plánu (MS Project) se všemi důležitými body ve spolupráci s marketingem
• Příprava studie proveditelnosti, podpora při přípravě nabídek
• Příprava návrhu FMEA
• Příprava P/C-drawing, specifikace a procesní flow chart
• Koordinace produktů a validace procesu

Profil kandidáta:

• SŠ/VŠ vzdělání (ideálně zaměření mechanika, elektronika)
• Pokročilá znalost anglického jazyka
• Znalost standardů kvality v oblasti automotive
• Zkušenost s elektro inženýrstvím, funkční analýzou a analýzou obvodů
• Dobrá znalost MS Office (MS Project, MS Power Point)
• Zodpovědnost, samostatnost, komunikační schopnosti, týmový duch

Nabízíme:

• Místo výkonu práce: Brno - venkov
• Práci v zázemí stabilní společnosti
• Motivující platové ohodnocení
• Firemní benefity

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?

V tom případě zašlete Váš životopis v českém a anglickém / německém jazyce s přiloženou fotografií.

Těším se na Vaše odpovědi!

Kontakt:
MANPOWER, spol. s r.o.
Lucie Vystrčilová
tel.: +420 737 206 221
Business Complex Titanium, Nové Sady, 602 00 Brno, Česká republika
www.manpower.cz

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 1818012  Datum zveřejnění: 30.7.2014