Taxikáři, chcete taxikařit v Praze s pravidelným výdělkem nad 30.000 Kč

Sokolovská 127/38 Praha 8 186 00, Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, hledáme řidiče s oprávněním řídit vozidlo taxi a to pro Prahu.

Máte oprávnění řidiče taxi včetně zkoušky z místopisu Prahy?
Chcete si vydělávat více jak 30.000 Kč měsíčně?
Stále Vás baví řízení taxi?
Pokud jste odpověděli na všechny otázky ANO, pak jste ten koho potřebujeme a neváhejte nám poslat svůj životopis!

Nabízíme:
  • smlouva primárně na HPP, v případě Vašeho zájmu i jiné možnosti spolupráce
  • řízení našich nových vozidel Škoda Octavia, v případě vašeho zájmu váš vlastní taxi vůz.
  • 2 dny volno, 2 dny ranní a 2 dny noční, v případě zájmu i jiné možnosti
  • průměrná pravidelná mzda 33.000 Kč +
  • čisté jednání

Požadujeme:
  • komunikativnost, spolehlivost
  • průkaz řidiče taxi služby

V případě Vašeho zájmu pošlete životopis na [email protected], nebo volejte na 727 901 411.

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • Věk nad 21 let
  • slušné jednání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1818248  Datum zveřejnění: 30.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Pravidelný výdělek nad 30.000