Vedoucí výrobního oddělení

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, prosperující výrobní společnost s mezinárodním zázemím, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis pozice:

• Vedení velkého týmu lidí v oddělení montáží
• Dodržování výkonu, kvality, pracovních postupů a termínů
• Dodržování pořádku na pracovišti a BOZP
• Spolupráce s dalšími odd. výroby napříč společností
• Účast na školeních v zahraničí a příležitostných služebních cestách

Profil kandidáta:

• Znalost anglického / německého jazyka na dobré komunikativní a odborné úrovni
• Min. 5 let zkušeností s vedením velkého kolektivu 100 a více lidí (ideálně v oblasti automotive, montáží, osazování apd. )
• Manažerské schopnosti a dovednosti
• Komunikativnost, systematičnost, flexibilita
• Odolnost proti stresu a práci pod neustálým tlakem
• Znalost práce na PC – zejména Excel a Outlook
• Bydliště v dobré dostupnosti do Vyškova

Nabízíme:

• Zajímavou práci v zázemí stabilní společnosti
• Motivující platové ohodnocení
• Firemní benefity
• Možnost neustálého rozvoje a vzdělávání

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?

V tom případě zašlete Váš životopis s přiloženou fotografií.

Těším se na Vaše odpovědi!

Kontakt:
MANPOWER, spol. s r.o.
Lenka Helclová
tel.: +420 731 664 557
Business Complex Titanium, Nové Sady, 602 00 Brno, Česká republika
www.manpower.cz

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 1825911  Datum zveřejnění: 6.8.2014